Trend

CBC Sport internetten nasıl izlenir, Türksat Frekans Ayarları

CBC Sport internetten nasıl izlenir, frekans ayarları nelerdir üzerine bilgiler hazırladık. CBC Frekans Türksat 42 ayarları ile ilgili detaylar konumuzda.

Spor ruhuyla dolu olan ülkemiz özellikle de futbol müsabakalarını daha çok ilgi gösteriyor. Futbol tutkunları ücretsiz maç izleme yöntemlerini araştırarak kesintisiz maç izleme heyecanını yaşamak istiyor. Türkiye ve Avrupa liglerini CBC Sport kanalı naklen kesintisiz olarak yayınlıyor. Türkiye’den de izlenilebilen Azerbaycan kanalı, şifresiz ve naklen yayın sergiliyor. CBC Sport Azerbaycan kanalı ülkemizde en çok izlenilen kanallar arasında yer alıyor.

CBC Sport Türkiye’den Nasıl İzlenir?

CBC Sport hem uydudan hem de internet üzerinden yayın yapan bir kuruluştur. Türkiye üzerinden ister uydu kanallarından veya dilerseniz internetten bedava izleme olanağına sahip olabilirsiniz.

Futbol müsabakaları Türkiye’de en çok seyredilen programlar arasında yer alıyor. Futbolseverler maalesef her maçı televizyondan ücretsiz izleyemiyor. Bu nedenle farklı arayışlar içerisine giriyorlar. Şifresiz maç izleme ve tamamen ücretsiz olarak birçok farklı yöntem bulunuyor. Bunlardan biri de internetten CBC Sport kanalını izleyerek gerçekleştirebiliyorlar.

  • CBC Sport kanalı internetten izlemek için yapılması gereken sadece http://cbcsport.az adresine erişim yapmak yeterli oluyor. Canlı yayın paneli üzerinden tüm müsabakaları anlık olarak kesintisiz ve ücretsiz izleyebilirsiniz.

CBC Sport kanalını canlı izlemek için bir diğer seçenek ise uydu alıcısı üzerinden olan yöntemdir. Hemen aşağıda vermiş olduğumuz CBC Sport frekans ayarları ile televizyon üzerinden canlı olarak ilgili kanalı canlı olarak izleyebilirsiniz.

CBC Sport Türksat Frekans Ayarları

Uydu AzerSpace 46
Frekans 11135 H 27500
cbc sport hd izle
cbc sport hd izle

CBC Sport Frekans (Türksat 42’e) Ayarları

Uydu alıcılarınız üzerinden aşağıda vermiş olduğumuz frekans ayarları neticesinde CBC Sport HD kanalını canlı olarak izleyebilirsiniz. Televizyon ayarlarına erişim sağladıktan sonra menü kısmından uydu ayarlarına erişim sağlayın. Akabinde kanal arama bölümünden frekans ayarlarını girerek kanalları uydu alıcınsa kaydedin.

Frekans 11135
Polarizasyon H- Yatay
Kapsam Doğu
Sembol Oranı 27500
FEC 5/6
V-PID
A-PID
Uydu T4A

 

5/5 - (7 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu