Bim Yoğurt Fiyatları – Sade, Süzme, Meyveli, Tava Yoğurt Çeşitleri

Bim yoğurt fiyatları ürünlerdeki kaliteye göre oldukça harika bir tada sahip olmakta. Bim yoğurt ve süt çeşitleri birbirinden farklı seçeneklerle tüketicilere sunuluyor. Özellikle de sade ve meyveli seçenekleri ebeveynler ve çocuklar için farklı alternatifler ortaya koyuyor. Muazzam bir tada sahip olan yoğurtlar yine aynı kaliteye ve markaya sahip Bim süt ürünleri kapsamında üretilerek tüketicilere ulaştırılıyor. Bim’de satılan sütler arasında yer alan Dost markası, satışta olan sütü ile özenle ürettiği yoğurtları satışa koymakta.

Sade yoğurt ürünlerinin yanı sıra farklı yoğurt çeşitleri de reyonlarda bulunuyor. Özellikle de tüketiciler tarafından oldukça tercih edilen Bim süzme yoğurt ürünleri de raflarda taze ve harika tadıyla satışa konuluyor. Günümüz ayrıcalıklarından biri de Bim mağazalarının hemen her cadde ve sokaklarda yer alması, tüketicilerin bu ürünlere daha hızlı ulaşmasında yardımcı oluyor.

bim yogurt fiyatlari

Bim Yoğurt Çeşitleri Nelerdir?

Bim yoğurt ürünleri arasında birden fazla seçenek bulunuyor. Özellikle de farklı tatlara yönelen tüketicilerin tercihi bu yönde. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerindeki Bim mağazalarından bu ürünlere ulaşmak oldukça kolay. Doktorların ve birçok diyetisyen tarafından da yoğurdun sürekli olarak tüketilmesi önerilmekte. Bu kapsamda kaliteli ve oldukça ucuz olan bim yoğurtları tercih sebebi oluyor. Sağlıklı beslenme ve vücut dinçliği için oldukça kaliteli bir tüketim ürünü olduğunun da altını çizelim. Tam yağlı, yarım yağlı, küçük, orta boy ve büyük boy gibi birçok farklı seçeneklere sahip olmakta. Ayrıca kaymaklı ve meyveli yoğurt seçenekleriyle de karşımıza çıkan birçok ürün yelpazesine sahip olmakta.

Bim Dost Yoğurt Fiyatı Ne Kadar?

Bim dost yoğurt ürününde kalori oranı oldukça düşüktür. Ortalama 100 gram Bim dost yoğurt tüketiminde 69 kalori sağlamaktadır. Kişinin tek başına tüketmesi halinde dahi, kilo alma gibi bir durumu bulunmuyor. Ürünün ambalaj etiketin belirtilen miktar kadar tüketmenizi tavsiye ediyoruz. Bu öneri tamamen uzmanlar tarafından onaylanmış ve tavsiye edilen miktarı öne çıkarıyor. Tamamen inek sütünden üretilen Bim dost yoğurt ürününde herhangi bir katkı maddesi bulunmuyor. İçerisinde barındırdığı yararlı bakteriler sayesinde gün içerisinde oldukça dinç tutar ve sağlıklı olmanızı sağlar.

Bim Dost yoğurt fiyatı diğer birçok markaya ait yoğurt ürününden daha uygundur. 500GR, 750GR, 1.5KG, 2.5KG ve 3KG’lık farklı ağırlıklarda seçeneklerle tüketiciye sunuluyor. Eğer iki kişilik bir aileyseniz 1KG değerindeki ürün size yeterli olacaktır. Kalabalık bir aileye sahipseniz 3KG gibi daha uyguna gelen Bim Dost yoğurt ürününü satın alabilirsiniz.

Bim Yoğurt Fiyatları – 2021 GÜNCEL FİYAT LİSTESİ  
ÜRÜN FİYAT
Dost Küçük Yoğurt – 500GR ₺4,75
Dost Tam Yağlı Yoğurt – 1.5KG ₺10,45
Dost Yarım Yağlı Yoğurt – 2.5KG ₺14,90
Dost Tam Yağlı Kova – 3KG ₺17,95
Dost Kaymaklı Tava – 1.5KG ₺13,50
Tire Süt Kaymaklı – 750GR ₺11,50

Bim Meyveli Yoğurt

Yine Dost markasına ait Bim meyveli yoğurt ürünleri de tüketiciler tarafından sürekli tercih ediliyor. Oğlum için sürekli olarak tercih ettiğim meyveli yoğurt ürününden oldukça memnunuz. Ev yapımı tadında olan bu harika tatları mutlaka denemelisiniz. Lezzetli ve ekonomik fiyatlarla tüketiciye sunulan meyveli yoğurtların birçok farklı seçeneği bulunuyor. Kalorisi oldukça düşük olan Bim meyveli yoğurt fiyatları da oldukça uygun olmakta. Bim mağazalarında satılan Dost meyveli yoğurt fiyatları aşağıdaki tabloda yer alıyor.                       

Bim Meyveli Yoğurt Fiyatları – 2021 Güncel Liste  
ÜRÜN FİYAT
Dost Meyveli/Kıtırlı Yoğurt 90 GR ₺1,95
Dost Meyveli Yoğurt 2×125 GR ₺3,50
Dost Gurme Meyveli Yoğurt 125 GR ₺2,95
Dostino Büyüme Küpü 6×45 GR ₺3,95
Danone Hüpper Yoğurt 67 GR ₺2,95

Bim mağazasında satılan diğer ürünlerin fiyatları hakkında bilgi edinmek için aşağıda yer alan konularımıza göz atabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu