Aileler Yarışıyor Başvuru Formu 2022

By | 5 Temmuz 2022

Aileler Yarışıyor başvuru ile ilgili tüm detayları konumuzda dile getirdik. 5 kişilik ekip yarışması olan Aileler Yarışıyor başvuru formu, şartları ve diğer tüm bilgileri konumuz üzerinden öğrenebilirsiniz.

Aileler Yarışıyor Başvuru Bilgileri

Aileler Yarışıyor her hafta içi ve Cumartesi günleri olmak üzere 360 TV ekranlarında seyircilerle buluşuyor. Aileler Yarışıyor 2022 yılında da başvuru tufanına tutulan en popüler yarışma programları arasında yer alıyor.

Program Hakkında

Aileler Yarışıyor programı 5 kişilik iki grup olarak yarışmaya dahil olan aileler veya arkadaşlar arasında sunum yapılan bir yarışma programıdır. 5’er kişilik iki ekipten oluşan yarışma formatı daha önce 100 kişiye sorulmuş ve cevabı alınmış en popüler sorular ailelere sorulmakta.

Sunucusu Kimdir?

Aileler Yarışıyor sunucusu daha önce Ufuk Özkan tarafından sunulmaktaydı. Programın yeni sunucusu ise Asuman Krause’dir. Tecrübeli isim eğlenceli ve bir o kadar sempatik sohbetleri ile yarışmaya bambaşka bir hava katıyor.  

Hangi Günler Yayınlanıyor?

Aileler Yarışıyor programı hafta içi her gün ve Cumartesi günleri yayınlanmaydı. Son yapılan düzenlemeler sonrasında Asuman Krause ile birlikte program Cuma günler saat 23:15’te yayınlanıyor.

Büyük Ödül Bilgisi

Aileler Yarışıyor ödülü 10.000 TL ve finale kadar kalan ve yarışan yarışmacı ailelere çok sayıda beyaz eşya ürünler verilmektedir.

aileler yarışıyor başvuru 2022
aileler yarışıyor başvuru 2022

Aileler Yarışıyor Başvuru Formu 2022

Aileler Yarışıyor başvuru formu internet üzerinden de yapılabiliyor. Özel olarak analiz edilen başvurular neticesinde yarışmaya hak kazanan aileler programda buluşarak harika bir program ambiyansı sunuyor. Aileler Yarışıyor başvuru formu https://www.tv360.com.tr/aileler-yarisiyor adresinden ziyaret edilerek erişilebilir. Link üzerinden bağlantı kuracağınız başvuru formundaki tüm bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir.

Önerilen İçerik: Yaparsın Aşkım Başvuru Formu ve Katılım Şartları 2022

Aileler Yarışıyor Başvuru Formu İçerisinde Hangi Bilgiler Var?

Aileler Yarışıyor başvuru formu 2022 yılında 360 TV internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Form bilgilerini eksiksiz ve doğru girmeniz halinde yarışmaya hak kazanacak olan aday aileler arasında yer alabilirsiniz. İşte başvuru formu içerisindeki istenilen bilgiler;

 • İsim Soyisim
 • İkamet ettiğiniz şehir – ilçe
 • GSM numaranız
 • Ekip içerisinde yarışacak olan kişilerin adı ve soyadı
 • Medeni haliniz
 • Doğum yeri ve doğum tarihiniz
 • Twitter ve E-posta adresiniz
 • Instagram adresiniz
 • Meslek ve eğitim bilgileri
 • Yarışmaya dahil olacak aile bireylerinin yakınlık derecesi
 • Size ait farklı ve ilginç yeteneklerinize dair bilgiler
 • Yarışmaya neden katılacağınızı bildiren kısa açıklama
 • Şuana dek yaşadığınız en ilginç olay
 • Karakterinizin özellikleri
 • Daha önce katılmış olduğunuz yarışma ve benzeri programların olup – olmadığına dair bilgiler
 • Katılımcılara ait fotoğraflar

Aileler Yarışıyor Başvuru – Telefon ile Yarışma Başvurusu

Aileler Yarışıyor başvurusu telefon ile de 0538 483 54 54 numaralı hat üzerinden gerçekleştirilebiliyor. İnternet üzerinden yapabileceğiniz başvuruyu, aynı zamanda paylaşmış olduğumuz GSM numarasına ait WhatsApp uygulaması üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Aileler Yarışıyor Başvuru Şartları Nedir?

Aileler Yarışıyor başvuru şartları aşağıdaki gibidir;

 • Yarışmaya katılmak isteyen kişinin ailesiyle veya arkadaşlarıyla birlikte 5 kişilik bir ekip kurma zorunluluğu bulunmaktadır.
 • Ekipte olan 5 kişinin her biri başvuru formunu ayrı ayrı doldurarak başvuru da bulunması gerekmektedir.
 • Ekip dahilinde olan 5 kişilik grup aralarında bir kaptan/ekip lideri seçmeleri gerekmektedir ve ayrıca takımlarına bir isim takmaları da gerekiyor. Yarışma da verilen cevabın son olarak kararı vereceği kişinin de kaptan olduğunu belirtmekte fayda var.
aileler yarışıyor başvuru 360 tv
aileler yarışıyor başvuru 360 tv

Aileler Yarışıyor Yarışması Büyük Ödülü Nedir?

Aileler Yarışıyor ödülü 10.000 TL olmaktadır. Büyük ödülü kazanmak için finale kalan ailelerin 200 puanlık bir hedefe ulaşması gerekmektedir. 200 puana ulaşan aile finalist olarak 10.000 TL değerindeki büyük para ödülünün sahibi oluyor. Bunun yanı sıra finalist olan aile yarışma sonuna kadar çok sayıda beyaz eşya ve küçük ev aletlerini de kazanma şansına tabii olmaktadır.

Aileler Yarışıyor Soruları Neler?

Aileler Yarışıyor soruları ve cevapları her bölümde değişiyor. Maalesef bu konu sadece program formatında saklı olduğu için paylaşılmıyor. Rastgele insanlara sorulan 100 sorudan en popüler cevaplar gelmesi halinde oluşturulan soru bankası ile yarışmacılara özel olarak sorulmaktadır.

Tavsiye Edilen Diğer Yarışma Programları

TV kanallarında çok sayıda yarışma programı ve benzeri formatta eğlence programları yer alıyor. Bunlardan biri olan Aileler Yarışıyor oldukça eğlenceli ve samimi bir ortamın ambiyans edildiği program olmaktadır. Diğer yarışma programları için sitemiz içerisindeki konulara bakabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.