A101 TV fiyatları, Axen, HI-LEVEL, Philips, Toshiba

A101 tv fiyatları ile ilgili konumuz dahilinde Axen, Toshiba ve diğer birçok marka kapsamında bilgiler edinebilirsiniz. TV fiyatları A101 çatısı altında diğer mağazalara göre daha uygun fiyatlarla tüketiciye ulaşıyor. Teknolojinin son nimetleri olan LED, LCD ve 4K televizyonlar artık evlerimizin vazgeçilmezi halini almış bulunuyor. Bizlerde sizler için özenle araştırıp derlediğimiz A101 tv fiyatları 2021 güncel listesini konumuz dahilinde sunuyoruz.

A101 TV Fiyatları Birçok Mağazadan Daha Uygun Fiyatta

A101 TV ürünlerinde birçok farklı marka ve model serisine ulaşmak mümkün. Özellikle de internet ve çeşitli özelliklerin var olması artı bir beğeni kazandırıyor. Android işletim sistemine sahip televizyonlar A101 raflarında boy gösteriyor. Yapay zeka, internet, led ekran ve daha birçok özellik ise tüketicilerin tercih sebebini doğuruyor. Bu özellikler elbette TV fiyatlarının yükselmesinde büyük rol oynuyor. Fakat gerek kalite, gerek ise uygun fiyatlarla A101’de TV sahibi olmak oldukça ideal. Uygun fiyatlı Androidli televizyonlar A101’de en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

Uygun fiyatlarla TV satışı yapan A101, bu kapsamda birçok farklı TV envanterini de bünyesinde barındırıyor. Tüketicilerin daha kaliteli ve da uyguna TV sahibi olması için sürekli indirimler sergiliyor. Bu fırsatlar, tüketicilerin büyük mağazalardan TV almak yerine, A101’i tercih ettikleri ortaya çıkıyor.

Birçok farklı teknoloji mağazasında çeşitli özellik ve markaların olduğunu biliyoruz. Fakat bunlar arasında bir market olmasına rağmen en uygun ve kaliteli olanı sunan A101 oluyor. Özellikle de her Perşembe günü Aktüel kampanyalarıyla TV ürünlerinde büyük indirimler sağlıyor. A101 mağazalarına ek olarak kendi resmi web sitesinde de kampanyalı bir şekilde TV ürünleri sergileniyor.

A101’de Satılan TV Modelleri

Her ne kadar zincir marketleri unvanına sahip olsa da, birçok farklı TV markasını çatısı altında tüketiciye sunuyor. Tıpkı teknoloji mağazası gibi birden fazla markayı bünyesinde barındırarak en uygun fiyatlarla satın almanızı sağlıyor. Buna örnek verecek olursak, dev teknoloji mağazalarında satılan aynı marka TV’leri A101 çatısı altında daha uyguna alabilirsiniz. %10-%30 arasında değişen kampanyalı fiyatlarla son teknoloji TV’lere sahip olabilirsiniz. A101’de satılan TV’ler liste halinde aşağıda paylaşılmıştır.

 • Piranha
 • Samsung
 • Sony
 • Philips
 • Xiaomi
 • Axen
 • Elton
 • Hi-Level
 • Nordmende
 • Onvo
 • Toshiba
 • Nunamax

A101 TV Fiyatları, Ağustos 2021 Güncel Fiyat Listesi

A101 Tv Fiyatları 2021  
Marka ve Özellikler Fiyat
Toshiba 49 inç Full HD Smart LED TV 3.099,00TL
Saba 32 İnç Uydu Alıcılı Led TV 1.299,00TL
Hi Level 49 İnç Ultra HD Android Smart Led TV 3.099,00TL
Hi level 49 İnç HD Smart Led TV 2.599,00TL
Samsung 4k Curved Crystal Ultra HD Smart Led TV 5.699,00TL
Elton Uydu Alıcılı 32 İnç Led TV 1.499,00TL
Hi Level 55 İnç Ultra HD Android Smart Led TV 3.799,00TL
Nordmende 50 İnç Ultra HD Smart Led TV 3.199,00TL

Dilerseniz diğer benzer bir içeriğimiz olan Bim TV Fiyatları ile ilgili konumuza da göz atabilirsiniz.

A101’de Satılan TV Özellikleri Neler?

Yeni bir TV satın alma arzusunda olan kişiler öncelikli olarak inç ve özellikler üzerinde duruyor. Büyük ve özellikle de internet TV kullanımına uygun olanlar tercih ediliyor. Bu kapsamda internet/smart TV ve Android özellikli TV’ler daha çok rağbet görüyor. A101’de satılan TV’lerin özellikleri ise aşağıdaki gibidir.

 • En az 2 yıl garanti kapsamında başlamaktadır.
 • App Store ile uygulama mağazası kullanımı
 • HDMI ve USB Port bağlantıları
 • LED ekran teknolojisi
 • Android ve Smart TV
 • HD, FHD, UHD ve 4K çözünürlüğe sahip seçenekler bulunuyor.

A101 TV modelleri içerisinde yukarı da belirtmiş olduğumuz her özellik olmayabilir. Daha düşük fiyatlarla satılan TV’lerde Android olmadığını en açık örnekle belirtebiliriz. Fakat bu tüm özellikler A101’de bulunan TV modellerinde yer alıyor.

A101’den TV Aldım, Kurulumu Kim Yapacak?

Sadece A101 değil, diğer birçok mağazada da kurulum için sizden müdahale gelmemesini istemektedirler. Bunun sebebi ise kutu açılımını sizin yapmanız, TV’nin ekranında çatlak, çizik veya TV’nin bozuk olması üzerinedir. Kutuyu açarken bu tür sorunlarla karşılaşmanız durumunda garanti kapsamı devre dışı kalır ve zarar edersiniz. Bu nedenle yukarıda belirtilen markalara ait servisler müdahale de bulunuyorlar. TV’yi aldıktan sonra servis en fazla 3 iş günü içerisinde evinize gelerek kurulumu gerçekleştiriyor.

A101’de TV Alan Müşteri Yorumları

SE*** ÜN**: 2 yaşındaki oğlumun oyuncağını tv ekranına vurup çatlatmasıyla servisi aradım. Maalesef panel ekran fiyatı neredeyse yeni bir televizyonun yarı fiyatına denk geliyordu. Hanım sağolsun instagram hesabında sürekli kampanyaları takip ediyor. A101’de Axen markasının oldukça uygun fiyatlı halini görünce birlikte mağazaya gitmeye karar verdik. Tabi öncesinden internetten fiyat karşılaştırmaları yaptım. En uygun fiyatın A101’de olduğunu görünce hemen gidip satın aldım. Ben 55” olanı aldım gayette memnunum. 7 ay oldu sanırım tek bir ufak sıkıntı çıkardığına şahit olmadım. Kurulumu eğer Axen aldıysanız, bulunduğunuz şehrin yetkili servisini aramanız yeterli benimkini aynı gün içinde kurdular. İş yerinden arkadaşım aldı 1 gün sonrası geldiler oldukça hızlılar. Android ve smart özellikli almanızı tavsiye ediyorum.

Ka** Çel**: Kör olasıca pandemiden dolayı işyerinden izinli olarak eve ayrıldım. Uzun zamandır evdeki TV’yi değiştirmeyi düşünüyordum A101 kampanyaları denk geldi. Eve kapanmanın stresi ve düzgün bir film izleyememe sıkıntısı ile soluğu A101 markette aldım. Toshiba için gitmiştim fakat Axen’in harika özellikleri ve fiyatıyla karşılaşınca 58” modelini beğendim. 55” ile arasında pek bir fiyat farkı olmadığı için bu inç modelini seçmekte karar verdim. Servis ertesi günü gelip kurdu ve harika bir ekranı var hatta ses mükemmel diyebilirim. Dev markalara 3-4 kat fiyat farkını verip cebinizi incitmeyin. Axen fazlasıyla işinizi görür.

5/5 - (2 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu